Similar lots by type
-
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#892Rik Verheyden
“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#621Joseph De Meyer
“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240/360 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#859G. Heirbaut
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70/100 -
#644Trousselot
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#209
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600/800 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926
“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300/400 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#1009Schevelenbosch
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#759Robert Meyten
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#187
“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#225
Een paar 18 karaats gerhodineerde wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 13 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc rhodiné serties de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de grenats ayant un poids total de ± 13 ct.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 1900/2000 -
#946
Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#879Albath & Kaiser
Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20/30 -
#39
“Adam en Eva in de Tuin van Eden”. Een kantwerk in omlijsting.
“Adam et Eve dans le Jardin d’Eden”. Dentelle encadrée.No longer availableDim. 26 x 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#991
Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#896Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#1021
Een paar opaalglazen cilindervaasjes met verguld en polychroom decor met vrouwen als symbool van jacht en verzamelen. Onderaan genummerd 40. Omstreeks 1900.
Deux vases cylindriques en opaline à décor polychrome et dorure, avec des femmes représentant le symbole de la chasse. Numérotés en dessous, 40. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#1099
Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#505
Een eikenhouten archiefmeubeltje met roldeur. Eerste helft XXe eeuw.
Meuble de classement en chêne, au volet. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 122 x 54 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60