#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. GVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. GVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
#18Een lot biscuit, bestaande uit een groepje met een man en vrouw met kruiwagen, een jongetje met hond en meisje met kat en een groepje van een moeder met kind op chaise-longue. De laatste met barst achteraan.
Un lot de biscuit, composé d'un groupe avec un homme et une femme avec une brouette, un garçon avec un chien et une fille avec un chat et un groupe d'une mère et son enfant sur une chaise longue. Le dernier avec une fissure À l'arrière.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#140Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een in briolette geslepen citrine van +- 8 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une citrine taille briolette de + - 8 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 250 / 350 -
#62Bie“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#3Een lot oude kerstballen, vogels, lampions en pieken.
#597Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).
Pendule Napoléon III en bois de poirier laqué noir, décorée de motifs incrustés de nacre et de laiton, entre autres. Légère détérioration de l'incrustation en bas au centre. Sous cloche en verre (sans socle).No longer availableDim. h: 50 & 61 cmEstimate: € 180 / 240 -
#46Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120