#328Lebégue & Cie., BruxellesEen oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
#87“Au secours”. Beeld van zamak naar een werk van P. Bobbias.
#71Een paar twee-armige appliques.
#386Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal en bois à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#643Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
#67Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162Victor Quienen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#330Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
#295RadoEen dameshorloge van roestvrij staal. We voegen er een te herstellen horloge en een armbandhorloge aan toe.
#662Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 240 / 320 -
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200 / 240