Similar lots by type
-
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500/2700 -
#337
“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Chant d’amour”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320/400 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#401
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#263
“Troika”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Grachev’ en met Sint-Petersburgs gieterijmerk.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé Grachev et avec cachet de la fonderie de Saint-Pétersbourg.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 420/480 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50/80 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400/600 -
#537
Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/65 -
#217
“Maria met kind”. Een beeld van verguld en verzilverd brons op een arduinen sokkel.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bronze doré et argenté sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 600/700 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
Een bronzen sierkruikje in art nouveaustijl, gedecoreerd met een liggend naakt in reliëf. Gesigneerd.
Cruche décorative en bronze de style art nouveau, décorée d’un nu couché en relief. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#805
Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360/400 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#752
Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.
Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#41
Een meisjesbuste van verguld brons.
Buste de fille en bronze doré.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 30/50 -
#78Jules Marie CatineauPeriod: 1845 - 1905
“Johannes de Doper”. Een bronzen beeldje. Achteraan gesigneerd.
“Jean Baptiste”. Sculpture en bronze. Signature au verso.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#183Royal Boch
“Vredesduif.” Een beeld uit monochroom wit aardewerk. Genummerd 4/12. Naar een ontwerp van Patrick Villas.
“Colombe de la paix”. Sculpture en faïence monochrome blanche. Numérotée 4/12. D’après un modèle de Patrick Villas.No longer availableDim. H 64 cmEstimate: € 320/400 -
#691
Twee miniatuurauto’s:- “Chevrolet Corvette Sting Ray” Corgi Toys. Met wegklapbare koplampjes.- “Desoto Fireflite Police car”. Dinky Toys.
Deux voitures miniatures:- “Chevrolet Corvette Sting Ray”. Corgi Toys. Avec phares amovibles.- “Desoto Fireflite Police Car”. Dinky Toys.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#225
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Pond met afbeelding van Queen Victoria uit 1901.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce d’un livre représentant Queen Victoria de 1901.No longer availableDim. 13,09 gEstimate: € 280/350 -
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#285
Een 18 karaats geel gouden munt, uitgegeven naar aanleiding van het Rubensjaar 1977.
Pièce de monnaie en or jaune 18 ct éditée lors de l’an Rubens en 1977.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150 -
#224F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#141
Een oude tabakspot van meerkleurig aardewerk in de vorm van een mannenhoofd. Kleine letsels.
Pot à tabac en faïence polychrome en forme de tête d’homme. Petits éclats.No longer availableDim. H 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#62Romain Malfliet
“Verloren Brood, Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“Verloren Brood, Anvers”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#373
Een lot meerkleurig Italiaans aardewerk bestaande uit een musicerende geisha, een bloemenmeisje en een schenkkan (haarscheur in het handvat).
Lot de faïences italiennes polychromes comprenant une geisha musicienne, une fille aux fleurs et une verseuse (cheveu à l’anse).No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 40/60 -
#821
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460/500 -
#509
Paar grote knobbelvazen van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt De Porceleyne Fles en “Delft”. Eén hals gerepareerd.
Paire de vases en faïence bleue et blanche. Marque de la Porceleyne Fles et “Delft” sous la base. Un col réparé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#423Guerin
Een aardewerken siervaas in de vorm van en gestileerde vrouw. Gemerkt.
Vase en faïence en forme d’une femme stylisée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60