Similar lots by type
-
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Un temple en cloisonné avec colonnes.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160/180 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 40/60 -
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 220/260 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180/220 -
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#633
Vier gekleurde aardewerken potten.
Quatre pots en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 55/65 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#550
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70/100 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
Lanterne en bronze et verre.No longer availableDim. H: 79 cmEstimate: € 160/200 -
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
Une lanterne en métal argenté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320/400 -
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#623
Gemberpot versierd met vogels.
Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/70 -
#233
Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70/100 -
#601
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800
Other lots in this auction
-
#82Ella den Boer
“Dame met roos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘50.
"Dame avec une rose". Huile sur toile. Signée et datée '50.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#335
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100/180 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#152Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Kempische Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La lande, Campine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#120
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1500/1700 -
#765
Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.
Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#251
Twee geëmailleerde koperen doosjes met romantische voorstellingen. Weens werk, XIXde eeuw. Het eerste met romantische scènes en landschappen langs buiten en langs binnen. Montuur van zilver met Belgische keuren (kleine beschadiging onderaan). Het tweede (L. 8,5 cm) zwaar beschadigd.
Deux boites en cuivre et émail avec des représentations romantiques. Vienne, XIXième siècle. L’une présentant des scènes romantiques et des paysages à l’intérieur comme à l’extérieur. Monture en argent aux poinçons belges (petit dégât à la base). La seconde (L. 8,5 cm) très abîmée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#371
Lot tin bestaande uit: drie grote borden en drie schotels.
Un lot d'objets en étain comprenant trois grandes assiettes et trois plats.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 2300/2500 -
#503
“Chinese visser”. Polychroom ivoor op houten sokkeltje. Chinees werk, medio XXe eeuw.
"Pêcheur chinois". En ivoire polychrome sur socle en bois. Oeuvre chinoise, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 120/140