#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#233
Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70/100 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#590
Lantaarn van brons en glas.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
Vier gekleurde aardewerken potten.
#550
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#422
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320/400
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
#159
“Bacchanaal.” Composiet in kader, naar een werk van Emile Boisseau.
"Bacchanale". Composition encadrée, d'après une oeuvre de Emile Boisseau.No longer availableDim. 43 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
#82Ella den Boer
#737
Boompje van halfedelsteen in een cloisonné bloempotje. Chinees werk.
Un petit arbre en pierres semi-précieuses dans une jardinière en cloisonné. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/60 -
#35Balmain
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#515
Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
#41
Un lot de six assiettes du XVIIIième siècle en faïence française polychrome avec des divers décors, en majorité relaté à la révolution.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#772
Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
#39
Een kristallen luchter met 6 armen.
Un lustre en cristal à six bras.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#251
Twee geëmailleerde koperen doosjes met romantische voorstellingen. Weens werk, XIXde eeuw. Het eerste met romantische scènes en landschappen langs buiten en langs binnen. Montuur van zilver met Belgische keuren (kleine beschadiging onderaan). Het tweede (L. 8,5 cm) zwaar beschadigd.
Deux boites en cuivre et émail avec des représentations romantiques. Vienne, XIXième siècle. L’une présentant des scènes romantiques et des paysages à l’intérieur comme à l’extérieur. Monture en argent aux poinçons belges (petit dégât à la base). La seconde (L. 8,5 cm) très abîmée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#11
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableEstimate: € 25/40