Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vergezicht over daken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
Declercq

“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

"View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.
Dim. 48 x 38cm
SKU: 2305230289.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #289
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #584
    Piet Van De Walle
    Period: 1905-1980

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.

    “A still life with flowers”. Oil on panel, signed and dated 1957.
    No longer available
    Dim. h 70 x l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    Luc Goossens

    “Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    “Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #104
    Juliaan De Vriendt

    “Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.

    Lady with book. A painting, oil on canvas, dated 1927, signed "Juliaan De Vriendt".
    No longer available
    Dim. 85 x 53cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #269
    M. Andries

    “Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape with Sunflowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 59cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469

    “Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .

    “Magpie” , oil on panel, illegibly signed , dated 48 .
    No longer available
    Dim. h 50 x l 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #119
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .

    A painting , oil on canvas , depicting an interior .
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.

    “The Communicants”. Oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 140 x 89cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #562
    Luc Goossens

    “Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 39cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #129
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #122
    Jan Leopold Van Leemputten

    Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.

    A lot of 2 paintings, oil on canvas, with the theme of sheep and shepherds. Signed at the bottom "JL van Leemputten".
    No longer available
    Dim. 37 x 49cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #234
    Fr. Luyckx

    “Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Signed on the bottom "Fr. Luyckx”.
    No longer available
    Dim. 14 x 20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #224
    V. Waning

    Een maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .

    A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #12

    “De kade” en “De Grote Markt”. Een paar oude lijsten met geweven afbeeldingen van Antwerpen , circa 1920.

    A set of 2 old frames with woven images of Antwerp, circa 1920.
    No longer available
    Dim. h 21 x l 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Victor Dolphyn

    Een schilderij getekend Vic Dolphyn 1944 voorstellende een zicht op een boerderij met paardenkar . Olieverf op doek .

    A painting signed Vic Dolphyn 1944 depicting a view of a farm with a horse cart. Oil on canvas .
    No longer available
    Dim. h 70 x l 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609

    “Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”

    "Farm with mill". Oil on canvas. Signed illegibly at the bottom, possibly “A. Buls”
    No longer available
    Dim. 54 x 74cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    “De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .

    A painting , oil on panel , The Embrace signed Mon Gelper '83 .
    No longer available
    Dim. h 38 x b 43 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #94

    Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.

    A painting of an old farm with a windmill signed Gilain J.
    No longer available
    Dim. h 50 b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.

    "Sea view with fishing boats". Oil on canvas, signed "Artan" at the bottom. Restoration at the rear.
    No longer available
    Dim. 34 x 54cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #459
    Rien Van Kol

    Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.

    “Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #454

    Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .

    A painting, oil on panel, view of a tree, not signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Lallemand
    Period: 1809-1892

    Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.

    A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .
    No longer available
    Dim. h 54 x l 45cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #244
    Peter Olsen

    “Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Landscape with pond and fisherman”. A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #154
    Albert Rieger
    Period: 1834 - 1905

    “Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.

    "Wildbach at Gewitterstimmung". A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Alb Rieger Pinx". Titled on the back.
    No longer available
    Dim. 88 x 122cm
    Estimate: € 1000 / 1400

Other lots in this auction

  • #493

    Een luchter van koper en kristal.

    A chandelier of copper and crystal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #300

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #240

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 2,75 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #248

    ‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.

    "Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #446

    Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.

    A piece of side furniture in walnut veneer with drawer and raised top edge.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #363
    Karlov Svoboda

    Een lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.

    A lot of 2 crystal elephants with blue and red in the mass. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.

    A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #342

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.

    A pair of gilt bronze Louis XV candlesticks with 5 light points.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #420

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #324
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”

    "Rope maker". An etching on paper, signed at the bottom and titled “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”.
    No longer available
    Dim. 36 x 40cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #611

    Een scepter op een voetje van de Songye stam uit Zuidoost Congo. De scepter symboliseert macht , invloed , autoriteit en privilege. Met certificaat.

    A scepter on a foot from the Songye tribe of Southeast Congo. The scepter symbolizes power, influence, authority and privilege. With certificate.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More