#520
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#242
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#846
Een eikenhouten kastje met twee laden.
#847
“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dock à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#16Il Bisonte
Vijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
#479
“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#658Kaiser Porzellan
Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.
#248
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#177Louis Vuitton
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320/380 -
#774
Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40/60