#276
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160 / 200 -
#327Dr. George Meir
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” et “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. numéroté 250 de 300.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#710
Een paar mahoniehouten stoelen, tijdperk Louis-Phillipe.
#86
Een reeks van vier gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en met bijpassende armstoel.
Suite de quatre chaises en chêne sculpté de style baroque avec dossiers cannés et avec un fauteuil assorti.No longer availableDim. h: 120 en 1: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#127
“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500 / 600 -
#478
#451
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350 / 550 -
#356
#231
“Naakten met engeltje”. Een bronzen groep op een zwart marmeren sokkel.
#235
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 600 / 700