Other lots in this auction
-
#123
Beeldje van een jonge jager met een haas van brons. Onleesbaar gesigneerd.
Statuette d’un jeune chasseur avec un lièvre en bronze. Illisiblement signée.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 300/400 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Russisch icoon met Chistus Pantocrator. XIXde eeuw. Randschade.
Icône russe représentant le Christ Pantocrator. XIXe siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 150/200 -
#154
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#124Edgard Wiethase
“Stilleven met koffiepot en sierpompoenen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Nature morte avec cafetière et citrouilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 68 x 77cmEstimate: € 200/300 -
#120Vendome
Een horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350/450 -
#456
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de valet avec cadre doré.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 80/120 -
#442Chanman
“Oosterse danseres.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Danseuse orientale”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#86
Een reeks van vier gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en met bijpassende armstoel.
Suite de quatre chaises en chêne sculpté de style baroque avec dossiers cannés et avec un fauteuil assorti.No longer availableDim. h: 120 en 1: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemenmotieven en een centraal medaillon.
Tapis persan en laine aux motifs de fleurs et au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 410 x 295 cmEstimate: € 200/300 -
#107
Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40/50