Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.

“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.

”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2509180163.
Categories: Beeld, Hout, XIXe eeuw.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 250 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.

    Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188
    Ferdinand Barbedienne

    “Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.

    ”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #197

    Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.

    Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.
    No longer available
    Dim. 122 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #536

    Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.

    Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 65 - 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #516

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 77 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #652

    Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.

    Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #198

    “De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.

    ”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #216

    Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 147 x 47 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #178
    L. Giachi

    Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.

    Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #624

    Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.

    Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #802

    Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.

    Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.

    Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #15
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.

    Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.
    No longer available
    Dim. l: 3,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #662

    Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #628

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #202

    Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X

    Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.
    No longer available
    Dim. 120 x 178 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #801
    Gérard Cornelis à Liege

    Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.

    Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #602

    “Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.

    “Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 900

Other lots in this auction

  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #778
    Val St. Lambert

    Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.

    Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #64
    Etienne le Compte
    Period: °1931

    “Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #685

    Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de hofhouding op het deksel en vruchten op gouden fond op het recipiënt. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de la court sur le couvercle, et décor de fruits sur fond jaune sur le récipient. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #376

    Een eikenhouten kuipzeteltje, bekleed met rood fluweel.

    Un petit fauteuil baquet, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.

    Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #21
    Murano

    Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.

    Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #589

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #443

    Een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #439
    Emiel Hoorne
    Period: °1951

    “Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.

    ”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #703

    Ivoren snuffbottle versierd met twee musicerende kinderen. Japans werk, omstreeks 1900.

    Un flacon au décor de deux enfants qui font de la musique. Travail japonais, vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #563

    “No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    ”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage basculant.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More