#559Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
#441“Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.
#393“Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.
#603Een Chinees porseleinen hoedenstandaard met meerkleurig decor.
#333Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#132“Vaas met bloemen” Lithografie.
#107Steinbach & Goebel, Germany“Nutcracker suite”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 2130. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een gepolychromeerd houten beeldje in origineel kistje.
Suite Casse-Noisette . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel, n ° 2130. Marquée en bas. On y joint une figurine en bois polychrome dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 90 / 120