#58
Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.
Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 30 x 30 cm (gesloten)Estimate: € 70/100 -
#364Frans DillePeriod: 1909 - 1983
Een reeks van vier lithografieën. Alle gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat.
Une série de quatre lithographies. Toutes signées et numérotées 7/20 hors planche.No longer availableDim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#336
“De Klokkengieters”. Gravure.
#23
#79H. P. Ulassa (?)
“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#543
#340
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#17
#311
Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met koperen hoorn.
#190
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 2,48 ct. EVVS1.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2400/2600