#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#784
Een presenteervitrine met miniatuur knopen en andere scheepsbenodigdheden.
#407
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#628
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#105
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 450/550 -
#776
Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1200/1300 -
#301
Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
#258
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#442Chanman
“Oosterse danseres.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
#499
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 120/180