#629Rik Wynants
“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#434
#318
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#538
A pair of silver-plated metal candlesticks with four light points, wired for electricity.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50/70 -
#785Junghans
Een lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#339
Franse School van de XIXde eeuw. “Bosvijver met gezonken sloep en enkele kippen”. Olieverf op doek. Lichte verfschade rechts bovenaan.
French School of the 19th century. "Forest pond with sunken boat and a few chickens". Oil on canvas. Minor paint damage at the top right corner.No longer availableDim. 50x33 cmEstimate: € 50/80 -
#274A. Schaeken
Boszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#390
Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
A stainless steel men's watch and wristband.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#647
Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#554
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#261Makkum
Een porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#486
Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
A plaster phallus statue, marked on the back 1994 G Jolliffe, AT&TV Munich. With a detachable tray.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 80/120