#53Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.
#629Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#121Vier kleine schaaltjes van verschillende afmetingen, waarvan twee met drie pootjes. Evenals twee kleine zoutlepeltjes. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemenfriezen. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.
Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. Ø 10 cm max. 379 gEstimate: € 120 / 180 -
#33Viool met strijkstok. Met label Jacobus Stainer ex Absam. Slijtage.
#18Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#11Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.
#95Een parelcollier met zoetwaterparels en zilveren slot.
Un collier de perles avec des perles d'eau douce et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160 / 200