Other lots in this auction
-
#462Pjieroo Roobjé“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 28 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#776Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
Un tapis mural mécanique. Avec certificat.No longer availableDim. 295 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734Louis A. P. RemptPeriod: 1896 - 1976“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#103H. Van der PerreEen bronzen plaquette met een vrouwenprofiel in reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1916.
Une plaquette en bronze, profil de femme en relief. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 16 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1300 / 1500

