Other lots in this auction
-
#89“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Sironi”.
”Vue de ville”. Huile sur toile. Porte la signature ’Sironi’.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
Un masque africain. Douala, Cameroun.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Terracotta beeld van een Chinese edelman. Italiaans werk, gemerkt.
Une statue en terre cuite d’un homme de noblesse chinois. Travail italien. Marque.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739Hendrichse“Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 67 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#734Louis A. P. RemptPeriod: 1896 - 1976“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#426Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#615Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#202“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#139André HalletPeriod: 1890-1959“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Paysage de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#434Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Communie”. Litho. Genummerd 102-240.
”La Communion”. Une lithographie. Numérotée 102-240.No longer availableDim. 37 x 18 cmEstimate: € 100 / 120

