#438Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#595Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
#460Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,42 ct. FVVS.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,42 ct FVVS.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#72“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#327Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#636Een handgeknoopt Anatolisch wollen tapijt.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Usures.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#700Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914“Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100