#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
"Girl with Raised Hands". A vintage earthenware bowl with stylized figure in relief. Signed on the back.No longer availableDim. 32,5 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#688Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#231Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#714Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#324H. Wood“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Decorated with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#657Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344“Santa-Claus”. Een houtgesculpteerd beeld van de kerstman. Gelijmd aan de voet.
"Santa Claus." A wood-carved sculpture of Santa Claus. Glued to the base.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old European cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 2,10 g m: 54.Estimate: € 320 / 380 -
"Pheasant pair". A multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Mid 1920-1940, Germany.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120