Other lots by Hebbelinck
-
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#401Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een gefineerde en ingelegde violontafel in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad.
Une table violon en bois de placage et incrustations, style Louis XV et tablette en marbre.No longer availableDim. 105 x 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#266Een gebeeldhouwde tweedeurs vitrine in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Une vitrine sculptée à deux portes, style Louis XV, rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 230 x 106 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722Twee kleine Engelse bijzettafeltjes, waarbij een rond met twee laden en een kalfslederen blad en een rechthoekig met twee klapbladen aan de zijkanten en één lade in de gordel.
Deux petites tables anglaises, dont une ronde à deux tiroirs et tablette en vachette et une rectangulaire à deux tablettes rabattables sur les côtés et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 72 Ø: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#504“Bloemenstilleven”. Olieverf op schilderskarton.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton.No longer availableDim. 67 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#832“La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. 2 delen in stofhuls.
”La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. En deux parties. Sous housse en tissu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#569“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#886Twee hoekstoeltjes met gedraaide stijlen en rieten zit en met bijpassend tafeltje.
Deux petites chaises en coin, montants tournés et assises en roseau avec une table assortie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#132L. Giraud“Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#323Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
Un vase en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60

