Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier art nouveau stoeltjes met groen fluwelen bekleding.
J&J. Kohn

Vier art nouveau stoeltjes met groen fluwelen bekleding.

Quatre chaises Art Nouveau avec revêtement en velours vert.
SKU: 0603180797.
Category: Meubel.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #797
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #235

    Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.

    Une console avec un miroir, style Régence.
    No longer available
    Dim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.

    Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #422

    Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.

    Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #649

    Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.

    Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #607

    Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.

    Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #219

    Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.

    Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 263 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #168

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.

    Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #828

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #832

    Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.

    Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #575

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #830

    Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.

    Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #642

    Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #821

    Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.

    Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #792

    Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.

    Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.

    Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #593

    Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.

    Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #645

    Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.

    Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.

    Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #609

    Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.

    Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 207 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #474

    Een Chinese waaier met handgeschilderd decor van personages met ivoren hoofdjes. In kader achter glas.

    Un éventail chinois avec un décor peint à la main de personnages avec des têtes en ivoire. Encadré et sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334

    ‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.

    Een Chromolitho uit de XIX de eeuw

    ”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #736

    Een paar notenhouten fauteuils en cabriolet, bekleed met naaldwerk. Licht afwijkende modellen.

    Deux fauteuils en cabriolet, avec revêtement de tapisserie. Modèles différents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #623
    His Master’s Voice

    Grammofoon met eikenhouten kast en enkele platen.

    Un phonographe avec boîte en bois et quelques disques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #3

    Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.

    Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een tijger van gesculpteerd jaspis. Schilfer aan de staart.

    Un tigre en jaspe sculpté. Éclat à la queue.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #751

    Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.

    Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.
    No longer available
    Dim. b: 33 & h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Twee tweedelige slabestekken van ivoor, waarbij één set met zilveren handvatten. Evenals een zilveren taartschep en een ivoren brievenopener met zilveren heft. We voegen er een handspiegel en borstel, een opengewerkte taartschep, enkele kleine lepeltjes en een suikertangetje van verzilverd metaal aan toe.

    Deux couverts à salade en ivoire, dont un couvert avec poignées en argent. En plus, une pelle à tarte, un coupe-papier avec une poignée en ivoire et argent. Nous ajoutons un petit miroir à main, une brosse, une pelle à tarte, quelques petites cuillères et une pince à sucre en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Een oude houten wieg.

    Un berceau ancien en bois.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #791

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken, waaronder messen met benen handvat, verscheidene serveerlepels, visbestek, ...

    Un lot comprenant des couverts en métal argenté
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #750

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #52
    Moerman

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More