Other lots in this auction
-
#429Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#116
Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#425Ernest Claes
Acht boeken in diverse talen. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaren). “Jeunesse”, zelfde uitgever 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok in het Tsjechisch). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.
Huit livres en différentes langues. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaires). “Jeunesse”, même éd. 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok en Tchèque). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#208
Een jonge vrouw met een druivenmand van brons. Als allegorie op de oogst.
Une jeune femme avec une corbeille à raisins en bronze. Comme une allégorie de la récolte.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#370Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Gymnopédies (33 x 52 cm) et Nu assis (40 x 25 cm). Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#531
Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#605
Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).
Lot varié : Albums BD (Tintin, Nero, Jommeke, Suske et Wiske, La très étrange aventure d'Erik d'Eembeek, 3 érotiques de Colber, Hugdebert et Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder ao ), œuvres mixtes, numéros reliés de Ons Volk (1949).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#47Dunhill, Paris
Een humidor. Met sleuteltje.
Une cave à cigares. Avec clé.No longer availableDim. 10 x 19 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Une table d'appoint ronde de style Louis XV en placage avec des garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#133
Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#406Ernest Claes
“Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.
“Ik en De Witte”. Première édition numérotée avec dédicace. Ed. Standaard Boekhandel, Anvers 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#497Marc SagaertPeriod: °1935
“De huwelijksband”. Assemblagekunst op marmeren sokkel, gemonogrammeerd, onderaan getiteld, gedateerd 1979 en gesigneerd.
“The Marriage Band”. Art d'assemblage sur socle en marbre, monogrammé, titré en bas, daté 1979 et signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 320 / 400