#261
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#33
#304
Paar messingen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#2
#102David de NoterPeriod: 1825 - 1875
“Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.No longer availableDim. 73 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.
#318Val St. Lambert
Een grote en een kleine designcoupe van paars kristal uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan de basis.
Un grand et un petit coupe en cristal violet des années 1950. Marqué en bas. Petits éclats à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#379Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Indigo moods”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Indigo moods. Huile sur toile. Signée et datée 2019.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 350/500 -
#17
Een stolp van geslepen kleurloos kristal. Gaaf.
#97
#172
Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/360 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30/50