Similar lots by type
-
#187Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211GoldimariEen cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229Hutschenreuter Solb, BavariaEen serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#191Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228VolkstedtDrie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 13-14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#87Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#227Royal DuxEen asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#142Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#190Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#77Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#220NymphenburgEen porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.
Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#64Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#72Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#226Royal Doulton“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20 / 24 -
#219Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#135Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#74Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#224Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#197Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#196Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Johannes Blaeuw“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#88Val St. LambertTwee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.
Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.No longer availableOnline onlyDim. H. 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#58“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 140 -
#208Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Porseleinen lampenvoet.
Pied de lampe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. H. 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#375Een litho naar Boucher en twee litho’s naar Fragonard. XIXde eeuw.
Une lithographie d’après Boucher et deux lithographies d’après Fragonard. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#247Constant Simon“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.
Petite pendule en bois aux incrustations.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#261Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264Paul NeuenbornPeriod: 1866-1913“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 60 cmEstimate: € 400 / 600

