Similar lots by type
-
#504
Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Ecrin du Bouddha en grès.No longer availableDim. h: 59 cm (z.s.)Estimate: € 80/120 -
#367
“Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.
"Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.No longer availableDim. h: 2§ & 8 cmEstimate: € 60/100 -
#537
Drie borden van Chinees porselein met decor van vloemen en insecten. Tijdperk Qianlong. Eén met schilfer aan de onderrand.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'insectes. Ère Qianlong. Une avec éclat sur le bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 160/200 -
#547
Een paar borden van Chinees porselein met een decor van planten en vogels. Tijdperk Qianlong.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes et d'oiseaux. Ère Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120/140 -
#594
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#414
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#491
Een paar vaasjes in Chinees porselein met bloemendecor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor floral.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 450/600 -
#665
Een gesculpteerde Chinese koffer uit kamferhout.
Un coffre chinois sculptée en bois de camphrier.No longer availableDim. 57 cm x 50 cm x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#369
Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#419
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50/80 -
#557
Een paar borden van Chinees porselein met decor van bloeiende planten en vogels. Tijdperk Qianlong. Eén beschadigd.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes fleuries et d'oiseaux. Ère Qianlong. Un endommagé.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 70/90 -
#517
Twee celadon tuinstoelen van Chinees porselein.
Deux chaises de jardin céladon en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 340/400 -
#509
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#405
Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.
Un bas-relief mural chinois ajouré et sculpté en bois rouge et doré représentant des personnages, des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. 62 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#411
Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
Suite de quatre assiettes octogonales en porcelaine de Chine aux décors de jardins japonais. Vers 1800. Quelques cheveux et légers dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 200/220 -
#357
Een lotje, bestaande uit vier stuks Japans porselein, bestaande uit een kommetje, een klein dekseldoosje en twee kleine buikvaasjes. We voegen er twee beeldjes van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine aan toe.
Un petit lot, composé de quatre pièces en porcelaine japonaise, composé d'un bol, d'une petite boîte à couvercle et de deux petits vases ventraux. On y ajoute deux figurines de porcelaine blanche monochrome dans l'esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 4,5 cm - 15,5 cmEstimate: € 70/100 -
#698Royal Doulton
Een porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.
Service de vaisselle en porcelaine au décor 'Sweethaert rose', composé de douze tasses à thé et de cinq tasses à moka. Avec soucoupes. Marqué.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#422
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60/80 -
#615
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60/100 -
#627Franklin Mint
“The Golden vase of Bast”. Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld decor op blauwe fond in antiek egyptisch stijl. Gedateerd 1987.
"Le vase d'or de Bast". Vase en porcelaine à décor multicolore et doré sur fond bleu de style égyptien antique. Daté de 1987.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#567
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#412
Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
#295
Een porseleinen jardinière met diepblauwe sèvres achtergrond en handgeschilderde gouden accenten.
Une jardinière en porcelaine avec un fond de Sèvres bleu profond et des accents d'or peints à la main.No longer availableDim. 20 cm x 46 cm x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#575
Een vaas van rood Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#92
“Landkarte von den 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)”. Een kaart uit “Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679”. Ca. 1680. Het westen is naar het noorden gericht. In de Noordzee 5 gedateerde zeeslagen. Van 2 platen gedrukt. Scheurtje in papierrand buiten het kaartbeeld.
"Carte des terres des 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)". Une carte de "Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679". Vers 1680. L'ouest fait face au nord. En mer du Nord 5 batailles navales datées. Imprimé à partir de 2 planches. Déchirure dans le bord du papier à l'extérieur de l'image de la carte.No longer availableDim. 28 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#430
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 650/750 -
#631Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#684
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#24F. Brouneaux
“Hooimijten”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Meule de foin". Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 16,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#286
Een paar gebeeldhouwde armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils sculptés de style Louis XIII, tapissés de broderies.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 120/200 -
#608Le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée. Marqué.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#534
“Hooimijten.” Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
«Meules de foin». Huile sur carton. Pas clairement signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70/100 -
#377Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500/700 -
#247Thuringen
Een opengewerkt porseleinen coupe, versierd met bloemetjes in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Une coupe en porcelaine ajourée, décorée de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 13 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#463
Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/80 -
#391
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60