Similar lots by type
-
#595Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#565Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#610Rolex PerpetualEen herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#605Besancon Duny MawiDrie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#540SwatchEen automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#580Jean DelatourEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#510Pontiac & LunetteTwee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#600Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#560StormEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#530SwatchDrie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#803Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#585Emporio ArmaniEen herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#763Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#776Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#590Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#575Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#555Rodania ChronographEen herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#570FestinaEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#735Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#460Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#449Vic Gentils“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#111Bronzen tennisspeler. Op marmeren sokkel.
Joueur de tennis en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Paule PiaPeriod: °1920“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#335Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fantasiesteen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 6,36 gEstimate: € 130 / 160 -
#682“Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening
“Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500 / 600 -
#296Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#563Een miniatuur tekentafel op houten sokkel. Als afscheidscadeau van Agfa Gevaert.
Table de dessin miniature sur socle en bois. Un cadeau d’adieu d’Agfa-Gevaert.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#127Pierre Benoit“L’atlantide”. Geïllustreerd met 24 etsen van Lobel-Riche. Ed. Albin Michel. Parijs, 1922. Paperback-editie en later ingebonden in leder.
“L’Atlantide”. Livre illustré de 24 eaux fortes par Lobel-riche. Ed. Albin Michel Paris, 1922. Reliure cuir plus récente.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#322H. Wouters“Hoeve langs een riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#712Theo Maeyens“Slag der Gulden Sporen”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
“Bataille des Eperons d’Or”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100

