Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.

Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.

Quatre pots chinois en faïence et porcelaine. Montures en laiton.
Dim. h: 20 cm
SKU: 1512200487.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #670

    Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.

    Un bloc de coupe avec couteau de boucher, tire-bouchon et couteau de berceau.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #641

    Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.

    Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.

    Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 144 x 115 + 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.

    Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).

    Pendule Napoléon III en bois de poirier laqué noir, décorée de motifs incrustés de nacre et de laiton, entre autres. Légère détérioration de l'incrustation en bas au centre. Sous cloche en verre (sans socle).
    No longer available
    Dim. h: 50 & 61 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 340 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 270
  • #73

    Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).

    Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).
    No longer available
    Dim. 21 x 32 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.

    Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm;: Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.

    Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508

    Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.

    Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #554
    Anne Auger
    Period: °1960

    “Discours de la méthode No.7”. Een collage. Gesigneerd en gedateerd 2011.

    Discours de la méthode n ° 7 . Un collage. Signé et daté 2011.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More