Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Capodimonte

Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.

Quatre groupes en biscuit polychrome différents. portent une marque et signature.
SKU: 0603180297.
Category: Uncategorized.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More