Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.
Dim. H. 19 cm
SKU: 0503240298.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347
    Limoges

    Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.

    A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #360

    Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2.55 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Val Saint-Lambert

    Een kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.

    A small Art Deco vase made of cut crystal, colored in a blue hue. Unmarked with a small chip at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108

    Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.

    Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.
    No longer available
    Dim. L. 23,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #294
    Karel Van Vlaanderen

    ‘Interieur’, olieverf op doek, gesigneerd Karel Van Vlaanderen en gedateerd 1973.

    'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.

    A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.

    A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #392

    “Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15
    Murano

    Een Murano gekleurde glazen clown.

    A Murano coloured glass clown.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More