#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
#608Albert OgerEen notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 75 / 125 -
#655Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#357CentralEen houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.No longer availableDim. 35 x 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#607Een vintage keramieken lampenvoet, Vandeweghe voor Amphora/Perignem.
A vintage ceramic lamp base, Vandeweghe for Amphora/Perignem.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
A baluster vase of Chinese porcelain with a blue and white design of a deer and flowers. On a wooden base and with export certificate. 19th century.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 60 / 100