Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.
Dim. H. 19 cm
SKU: 0503240298.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #38

    Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.

    A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #261
    Mattel

    Een set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.

    A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #259
    Edmond Thomas

    “Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Griet 16-12-1980”. A stained glass window in lightbox commemorating a birth. Signed and dated 1987.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #418

    Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.

    Two dishes of Imari porcelain. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 30 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649

    “Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.

    "Fishing Port". Ink on paper. Illegibly signed and dated '77.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #218

    “Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.

    "Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.
    No longer available
    Dim. H. 139 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #408

    Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.

    A replica Chinese 'dragon' helmet in metal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584

    Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.

    A lot of 4 seahorses, 1 frog, and 1 bat. Dry preserved specimens.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127
    Schuco

    Een elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.

    An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More