Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.
Dim. H. 19 cm
SKU: 0503240298.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #642

    ‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.

    ‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.
    No longer available
    Dim. 41 x 143 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    “Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.

    "Mbulu Ngulu". Reliquary figure of copper on wood, mounted on metal stand. Kota, Gabon.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608
    Albert Oger

    Een notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.

    A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".
    No longer available
    Dim. 66 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #655

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.

    A solid wood sculpted Chinese-style pedestal.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.

    A view of a bridge in France or Italy, pencil drawing, unclearly signed outside the drawing and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46

    Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.

    A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø74cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357
    Central

    Een houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.

    A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.
    No longer available
    Dim. 35 x 18 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #332

    ‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.

    'The castle Aude Biessen', an old hand-colored etching in a wooden frame.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #607

    Een vintage keramieken lampenvoet, Vandeweghe voor Amphora/Perignem.

    A vintage ceramic lamp base, Vandeweghe for Amphora/Perignem.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.

    A baluster vase of Chinese porcelain with a blue and white design of a deer and flowers. On a wooden base and with export certificate. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More