#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#436TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#177Emile Picault‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.
'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 500 / 600 -
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#648Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één geel, één zwart en één rood met dreadlocks.
A lot of three African wooden masks including one yellow, one black, and one red with dreads.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#8SwizaEen vintage Swiza achtdagen klokje in de vorm van een olielampje.
A vintage Swiza 8-day clock in the shape of an oil lamp.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60