#663Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.
A lamp base of blue and white Chinese porcelain decorated with birds in a landscape. Mounted on a bronze base.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#461Rogier Vandeweghe AmphoraEen vintage aardewerken wanddeco, ontwerp door Rogier Vandeweghe voor Amphora. Klein schilfertje onderaan.
A vintage earthenware wall decoration, designed by Rogier Vandeweghe for Amphora. Small chip at the bottom.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 150 / 250 -
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120