#80Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.
A 14 kt yellow gold brooch set with one brilliant-cut diamond and a semi-precious stone.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 80 / 120 -
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#628Een groot lot oud tin, bestaande uit diverse borden, kannen, etc. circa 22 stuks, gewicht 10kg
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#302CreilEen creamware schotel met vlechtpatroon. Achteraan gemerkt.
A pair of 14k yellow gold cufflinks and a matching pin set with carnelian.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#460Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.
No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#687Cerabel Porcelaine de BaudourEen paar dienblaadjes van meerkleurig porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of multicolored porcelain trays with a floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. 40 x 15 cmEstimate: € 40 / 60