#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200 / 300 -
#418Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.
Two dishes of Imari porcelain. 19th century.No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400