#358Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.No longer availableDim. h 51.5 x b 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Omega GenèveEen 18 kt witgouden dameshorloge met 18 kt witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ladies' watch with an 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. bruto:43,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#156Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
#109Adriaen Joseph Heymans“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with windmill." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 160 / 220 -
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
A polychrome African wooden sculpture of a young lady.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50