#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#373Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#402Geert KunenEen lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.
A lot of three terracotta sculptures with a bronze patina by Geert Kunen. All marked on the back.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#472Pierre-Louis FlouquetPeriod: 1900-1967“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
"Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#657Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60