#709Een lot messingen laboratoriuminstrumenten.
Lot d’instruments de laboratoire en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#81Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
#7Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#799Joël KassPeriod: °1937“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Joseph VernerPeriod: 1923-1991“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#54Flora, WenenEen grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.
#306Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120 / 200