#454“Man met masker”. Een bronzen buste.
“Homme au masque. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#184Josef Schakewits“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260 / 300 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#393SadlerEen Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#154Joris MinnePeriod: 1897-1988“Naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en met opdracht.
”Nudité”. un dessin au crayon. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3800rit MilitscherEen handtas van wit leder.
Sac à main en cuir blanc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#116Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120