Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

Quatre carafes en verre et cristal incolores.
Dim. h: 88 cm
SKU: 2210190767.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #767
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #122
    Joseph Verner
    Period: 1923-1991

    “Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #57

    Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws

    Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #408
    Lladro

    “Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.

    ”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.

    ”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263
    Ets. Cogit, Paris

    Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.

    Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #58

    Een lot van zes blauw glazen vazen.

    Un lot de six vases en verre bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #49
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Hessenhuis”. Ets. Gesigneerd en genummerd 130/150 buiten de plaat.

    ”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #718

    Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de plats sur piédouche en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #607
    Michelle Wiser

    “San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #577
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Waterlandschap met hoeves”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Paysage rupestre aux fermes”. Technique mixte. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Dim. 36 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #401
    Val Saint-Lambert (?)

    Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse. Pas de marque.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More