Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

Quatre carafes en verre et cristal incolores.
Dim. h: 88 cm
SKU: 2210190767.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #767
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #483

    Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.

    Une garniture Art Déco en trois pièces de verre et métal.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 60
  • #449

    Een verzilverd bronzen lampenvoet in barokke stijl op een zwart marmeren voetstuk.

    Pied de lampe en bronze argenté de style baroque sur base en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een opgezette zeekoet uit 1956.

    Un guillemot de troïl empaillé de 1956.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #9

    Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.

    Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.
    No longer available
    Dim. 11 x 28 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #112

    Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.

    Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.
    No longer available
    Dim. 79 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304
    J. Henrich

    “Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #627
    Jan Luijken
    Period: 1649 - 1712

    “De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.

    “De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Gravure du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #368
    Val St. Lambert

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #85
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.

    Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.
    No longer available
    Dim. 160 x 30 en 155 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #356

    Een verchroomd art deco serveerwagentje met twee glazen leggers en op wieltjes. Jaren ‘20.

    Charrette de service art déco en chrome à deux niveaux. Années 20.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More