Other lots in this auction
-
#114Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé décoré de vignes et à abat-jour en pâte de verre polychrome. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#367Een paar messingen kandelaars in de vorm van Corinthische zuilen op groen marmeren sokkels.
Une paire de candélabres en laiton sur colonnes corinthiennes en marbre vert.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband met hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une perle.No longer availableDim. 8,16 gEstimate: € 900 / 1000 -
#515EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 100 x 200 en 180 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#404F. Bervoets“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139“Damesportret”. Olieverf op doek. Met monogram M.O.S. (?). Einde XIXde eeuw. Herstelling.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Monogramme M.O.S. (?). Fin XIXème siècle. Réparation.No longer availableDim. 82 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291P. Génard. “Anvers à travers les Ages”. 2 delen. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4°, goede staat.
”Anvers à travers les ges”. 2 parties. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#453Een cilindervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80

