#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#382Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Haven”. Litho. Genummerd 6/150.
”Le port”. Une lithographie. Numérotée 6/150.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#291P. Génard. “Anvers à travers les Ages”. 2 delen. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4°, goede staat.
”Anvers à travers les ges”. 2 parties. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#557Chinese vaas van polychroom porselein met een famille rose decor. XXste eeuw. Op houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose. XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Val St. LambertEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#625Zero HalliburtonEen grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#2Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit vier bordjes, drie doosjes en een schoteltje van Limogesporselein. We voegen er een Duits doosje aan toe.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant quatre assiettes, trois boîtes et un petit plat de Limoges. Nous ajoutons une petite boîte allemande.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#649Een archiefmeubel met roldeur.
#565Zero Halliburton“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#574Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#745VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.No longer availableEstimate: € 40 / 80