#56Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.
Un grand et un petit déchargeur sous vide en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 & 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Kammer & ReinhardtEen oude stappende pop met porseleinen hoofdje en armpjes en beentjes van papier machée. Gemerkt Simon & Halbig met de ster. Omstreeks 1915. Met staander.
Une ancienne poupée à tête, mains et pieds en papier mâché. Marque Simon & Halbig avec étoile. +- 1915. Avec support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#93Lodewijk Van BoeckelGesmede rozen. Gesigneerd.
Roses forgées. Signées.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#452Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
Petit vase carré en étain à décor repoussé d’un oiseau et d’une branche fleurie. Chine, vers 11900.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#571Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#731Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998“Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.
”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Eric Laville FranceEen zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25 / 45 -
#432Ch. Croonst“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120