Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

Quatre carafes en verre et cristal incolores.
Dim. h: 88 cm
SKU: 2210190767.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #767
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #535
    Georgina von Etzdorf

    Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.

    Trois châles différents en rayon et un en tissu.
    No longer available
    Dim. 150 x 27 en 150 x 20 en 85 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #511

    Een Chinees houten juwelenkistje met zeven kleine laden.

    Un coffret à bijoux à sept petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Een alarmpistool.

    Un pistolet d’alarme.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #800

    Twee verschillende paraplu’s met houten handvat en één met lederen handvat.

    Deux différents parapluies à manches en bois ou en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.

    Deux différents haut-parleurs montés en bois. Années ‘30.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 49 cm
    Estimate: € 10 / 30
  • #501

    Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.

    Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.

    Paire d’atlantes en terre de pipe faisant partie d’une cheminée.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #92

    “Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.

    “Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #474

    “Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    ”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545
    Zero Halliburton

    “Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.

    “Elite”. Mallette en aluminium gris clair.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #341

    Twee boeksteunen in de vorm van zittende honden en twee groepjes van polychroom porselein met poedels en jongetjes.

    Deux serres-livres sous forme de chiens assis et deux groupes en porcelaine polychrome sous forme de caniches et garçons.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #662

    Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.

    Table de salon à deux tiroirs, tablette ornée d’un bandeau de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More