#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#473Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
A bronze casket decorated in Gothic style with figures in niches. We are adding a similarly designed square cigarette case.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 70