#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
A pair of Spanish made porcelain figurines.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 40 / 50