#187Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#397“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#231Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.No longer availableDim. H 38,5, L.37,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 750 -