#599Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#171Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.No longer availableDim. 40 x 32 x 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
A bronze casket decorated in Gothic style with figures in niches. We are adding a similarly designed square cigarette case.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 70