Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.

vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.

Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.
SKU: 2504170486.
Categories: curiosa, Hout.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #733

    Een grote Kelim.

    Grand kilim.
    No longer available
    Dim. 280 x 172 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #709

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 190 x 171 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #411

    Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.

    Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm (corpus)
    Estimate: € 50 / 60
  • #267

    Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.

    Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #774

    Een grote wollen Kelim.

    grand kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 432 x 160 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #692

    Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.

    Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.
    No longer available
    Dim. 369 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #558

    Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.

    Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #732
    Kashgai

    Een wollen Kelim.

    Kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 150 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #507

    Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.

    Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #571

    Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.

    Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 143 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #744

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 157 x 116 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #764

    Een geborduurde loper.

    Couloir brodé.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een Kelim met horizontale banen.

    Kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 285 x 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #127

    Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.

    Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716

    Een mooie grote Kelim met horizontale banen.

    Beau et grand kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 323 x 166 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #448

    Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.

    Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.
    No longer available
    Dim. b: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #767
    Ideal

    “Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.

    “Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #772
    Shirvan

    Een grote wollen Kelim (één pand).

    Grand kilim en laine (un pan).
    No longer available
    Dim. 191 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476
    Beloutj

    Twee dubbele en een enkele kameeltas.

    Deux doubles et un simple sac de chameau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.

    Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #762

    Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.

    Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.
    No longer available
    Dim. 310 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #494

    “Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

    “Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #726
    Beloutj

    Een grote Kelim met horizontale banen.

    Grand kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 307 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #231
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    “De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.

    “La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #291

    Een driedelig klokstel van beige marmer, bestaande uit een kolompendule en twee siervaasjes.

    Garniture de cheminée en marbre beige, comprenant une pendule à colonnes et deux petits vases décoratifs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #343
    Placide Poussielgue-Rusand et Fils Paris

    “Madonna en kind.” Reliëf in gedreven koper.

    “Vierge à l’Enfant”. Relief en cuivre repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een houten vitrinekast, versierd met gesculpteerde kariatiden de deur met wortelnootfineer.

    Une vitrine en bois, décorée de cariatides sculptées, porte en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #199
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.

    “Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 57 x 98 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #323

    Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.

    Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #479
    Gabriël De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #457

    Een Peruviaanse wandkandelaar in blauw en wit aardewerk.

    Applique péruvienne en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #482
    Jos Hendrickx

    Drie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.

    Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.
    No longer available
    Dim. 18 x 17 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #36
    Bochara

    Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #290

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More