Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.
Online only
Dim. h: 31 - 38 cm
SKU: 2006180351.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #351
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #364

    Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.

    Une statue africaine fétiche en bois et clous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #362

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #359

    Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.

    Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #355

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #342

    Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

    Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

    Un masque africain en bois et herbe séchée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #357

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #349

    Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.

    Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #348

    Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.

    Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #347

    Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.

    Deux masques africains en ébène sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    “Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.

    ”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #350

    Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.

    Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.

    Un masque africain en bois en forme de tête de femme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #338

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #358

    Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.

    Deux statues en bois sculpté. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 & 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 & 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #363

    Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.

    Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #360

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.

    Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.

    Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #341

    Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.

    Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #113
    Pelle (Maurice Pelgrims)

    “Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.

    “Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Wiskemann

    Koffieservies van verzilverd metaal, bestaande uit koffiepot, melkpot, suikerpot en dienblad. Onderaan gemerkt.

    Service à café en métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait et un plateau. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #384
    Petrus Mertens
    Period: 1919 - 1986

    “Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #127

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.

    Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #165
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #27

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #301
    J. De Busschere

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #215

    Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.

    Presse-papier en verre polychrome italien.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #250
    Ch. Demets

    “Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.

    “Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.

    Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.

    Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #374

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.

    “Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More