Other lots by Sulac (Lucien Calus)
#408
Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
#570
#382
“Personage” Een Perzische gouachetekening. XIXe eeuw.
Personnage. Un dessin à la gouache persane. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 60/80 -
#329
Een Indische bronzen armband en een bel.
#333
Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
#661Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#357
Gemarquetteerd handspiegeltje.
#698
#119
Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.No longer availableDim. Ø 57, 67, 48 cmEstimate: € 150/250 -
#225
Une bague en or blanc 18 K sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,26 ct. Et un rubis ovale de + - 0,75 ct.No longer availableDim. 6,16 gEstimate: € 900/1000 -
#243
#129Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011
Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120/150