#338
Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#111
Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#736
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#416
Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
#18
Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#525Hergé
"Tintin in Africa". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#426
Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#611
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#768
Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254Polydore Beaufaux
‘Vue prise dans l’interieur de la maison de Castor et Pollux à Pompeî’, olie op doek, gesigneerd P. Beaufaux en gedateerd 1861.
#269Leon Frechkopf
"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#639Maciej Modzelewski
“Autoportret 2 zapisem.” Litho genummerd 15/21. Gedateerd 1977. Gesigneerd buiten de plaat.
"Self-portrait 2 with notation." Lithograph numbered 15/21. Dated 1977. Signed outside the plate.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 60 / 100