Other lots in this auction
-
#87
Een paar kandelaars van gegoten glas met telkens vier lichtpunten en versierd met pendeloquepegels.
Une paire de bougeoirs en verre coulé, chacun à quatre points lumineux et décorés de cônes de pendeloque.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 80/120 -
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#582
“Cubistisch landschap.” Olieverf op papier. Draagt monogram LL 23.
"Paysage cubiste." Huile sur papier. Porte un monogramme LL 23.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85 -
#265Christian Dior 1996 Barbie
In oorspronkelijke doos. Als nieuw. Mattel.
Dans la boîte d'origine. Comme neuf. Mattel.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#441
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw-wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/150 -
#383Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 445 x 302 cmEstimate: € 200/300 -
#417
Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.
Une statue en céramique à tête amovible. Marquée.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 75/85 -
#541
Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200/220 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500/600 -
#173
Grote neobarokke schaal van gedreven zilver. Centraal en rondom bloemen op de rand, diverse dieren op de vleugel, afgewisseld met schelpen. Naar Portugees barok voorbeeld. Meesterkeur FMJ, evenals Braziliaanse keur met L en ster, in gebruik tijdens de tweede helft van de XIXde eeuw.
Grand plat néo-baroque en argent repoussé. Au centre et tout autour des fleurs en bordure, divers animaux en vol, entrecoupés de coquillages. D'après un exemple baroque portugais. Poinçon de maître FMJ, ainsi que poinçon brésilien avec L et étoile, en usage dans la seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 46,5 cm - 1690 gEstimate: € 1000/1500