#646
Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
#439Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#392
Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#86
Een verguld houten faldistorium met kussen.
#398
Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
#643Goebel, Germany
“Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.
#415
#483
#462
“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
#581Johan LewiPeriod: °1957
Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
#55
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 5,31 gEstimate: € 600 / 700