#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#257Manifattura Artistica Le PorcellaneEen vintage porseleinen Hollywood Regency tafellamp met verguld en malachiet decor. Onderaan gelabeld; “Manifattura Artistica Le Porcellane”.
A vintage porcelain Hollywood Regency table lamp with gilded and malachite decoration. Labeled at the bottom; "Manifattura Artistica Le Porcellane".No longer availableDim. 42 x Ø 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#379“Tropcial vibes”. 3 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Tropical vibes”. 3 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 39cmEstimate: € 60 / 90 -
#258PentaxEen lot vintage fotografisch materieel met onder meer een Asahi Pentax ES en een Ashahi Pentax Spotmatic, diverse lensen, documentatie en varia.
A lot of vintage photographic equipment including an Asahi Pentax ES and an Ashahi Pentax Spotmatic, various lenses, documentation, and miscellaneous items.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500