#703Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#276Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. 116 x 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#387Een Chinees porseleinen theepot, meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain teapot, multicolored with playing children in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#497Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.
A Chinese porcelain flower pot. Blue and white with foo dogs in the decoration.No longer availableDim. 42 x Ø 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150