#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#679Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.
An opaline glass candy jar with lid and floral decoration. On a cast copper base.No longer availableDim. 14 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#677David ÂudinetEen ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#505Een zeshoekige tulpenvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan apocrief gemerkt CK.
A hexagonal tulip vase in blue and white earthenware decorated with flowers and birds. Marked CK apocryphally at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#410Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
A lot of archaeological finds with a silver ring and seal moulds.No longer availableDim. ring 15,30 gEstimate: € 40 / 80 -