#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#530Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,15 g maat: 54Estimate: € 650 / 750 -
#276Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. 116 x 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194‘De Baadster.’ Bronzen beeld naar Degas.
'The Bather.' Bronze statue after Degas.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#396Een rechthoekige salontafel in Engelse stijl. Met twee klapblaadjes.
A rectangular coffee table in English style. With two drop leaves.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#478Een Chinees porseleinen beeld van Boeddha Shakyamuni, famille rose. 19/20e eeuw.
A Chinese porcelain statue of Buddha Shakyamuni, famille rose. 19th/20th century.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#67Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.
A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.No longer availableDim. h 24 x b 26 cmEstimate: € 80 / 120