#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Een groot polychroom houten beeld van een Madonna met Kind. Het beeld heeft een grote barst.
A large polychrome wooden sculpture of the Holy Mother with her Son in her arms. The sculpture has a large crack.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 120 / 180 -
#524Manufacture Robert Four“Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.
"Verdure aux Fées" A replica tapestry, after the Antique.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 100 / 200