#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#46Een set van drie nesting-tables in Engelse stijl, groen lederen blaadjes met glas.
A set of three nesting tables in English style, green leather tops with glass.No longer availableDim. 56 x 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.No longer availableDim. 396 x 205 cmEstimate: € 250 / 350