#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#722Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#389SatsumaEen Japanse Satsuma vaas met floraal decor en met koi vissen binnenin het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese Satsuma vase depicting koi fish on the inside and with a foral decoration on the outside. Marked at the bottom.No longer availableDim. 12 x Ø 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599Een lot van 2 ingekaderde artefacten, waarvan 1 met een stukje Precolombiaans mummiestof, Chancay. En 1 met 2 stoffen Coca blad zakjes of Ch’uspa.
A lot of 2 framed artifacts, one with a piece of Pre-Columbian mummy fabric, Chancay. And 1 with 2 fabric Coca leaf pouches or Ch’uspa.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80