Other lots by Rayn
-
#443Maryse RaynPeriod: °1958Vier beelden. Keramiek. Gesigneerd. Diverse kleine letsels.
Quatre statues. Céramique. Signé. Divers dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 120 / 150
Other lots in this auction
-
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200 / 270 -
#407Een aardewerken Boeddhahoofdje.
Une tête de Bouddha en terre cuite.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#648Goebel, Germany“Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.
Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#635Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#340Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un diamant marquis de + - 0,46 ct. DVVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#670Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
Un bloc de coupe avec couteau de boucher, tire-bouchon et couteau de berceau.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#227Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 450 / 550 -
#147Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.
Thérèse de Lisieux. Une statue en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 200 -
#661Een lot van 31 gekleurde glazen op voet, bestaande uit 11 blauwe, 11 groene en 9 rode.
Un lot de 31 verres à pied colorés, composés de 11 bleus, 11 verts et 9 rouges.No longer availableDim. h: 12 - 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#597Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).
Pendule Napoléon III en bois de poirier laqué noir, décorée de motifs incrustés de nacre et de laiton, entre autres. Légère détérioration de l'incrustation en bas au centre. Sous cloche en verre (sans socle).No longer availableDim. h: 50 & 61 cmEstimate: € 180 / 240






