Other lots by Rayn
-
#443Maryse RaynPeriod: °1958Vier beelden. Keramiek. Gesigneerd. Diverse kleine letsels.
Quatre statues. Céramique. Signé. Divers dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 120 / 150
Other lots in this auction
-
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.
Un fauteuil en noyer de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Eekhoorn”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Ecureuil . Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met zeven lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style rococo à sept points lumineux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 350 / 450 -
#663Een vaas van rood Muranoglas.
Un vase en verre de Murano rougeNo longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 55 / 65 -
#112R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Twee kleine oude schoolbankjes.
Deux petits bancs d’école anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#613“Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.
Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#590Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100 / 160 -
#530Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Une statue en bronze de Shiva Nataraja.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200






