Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Frans Van Immerseel

Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
Dim. 20 x 11 cm
SKU: 2610210059.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Immerseel

  • #204
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909-1978

    “Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.

    Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909-1978

    “Lange Wapper, met de gelaatstrekken van Camille Huysmans, socialistisch voorman en oud-burgemeester van Antwerpen”. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.

    Lange Wapper avec les traits de Camille Huysmans, ancien maire d’Anvers. Vitrail illuminé. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Op de purperen hei” en “Ik zag Cecilia komen”. Twee ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Sur la bruyère violette et J'ai vu Cecilia venir. Deux Immerseeltjes colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #9
    Frans Van Immerseel

    Twee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.

    Immerseels bicolores
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29
    Frans Van Immerseel

    Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #92
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Rivierlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #385
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Plaisir d’amour ne dure qu’un moment” (sanguine, 1999), “Alle Lust will Ewigkeit” (aquarel), 2001, “De Duisternis (voorstudie)” (aquarel, 1998) en “...Oh shame, where is thy blush (aquarel, 1999). Alle gesigneerd.

    Plaisir d'amour ne dure qu'un moment (sanguine, 1999), Alle Lust will Ewigkeit (aquarelle), 2001, The Darkness (étude préliminaire) (aquarelle, 1998 ) et ...Oh shame, where is thy blush (aquarelle, 1999). Tous signés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #244
    S. De Leener

    “Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 76 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #690
    Goebel, Germany

    “Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.

    Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319

    Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.

    Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #101
    A. Thornburn

    Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.

    Un aigle en bronze patiné foncé sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #388

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.

    Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.
    No longer available
    Dim. (Ø: 20,5 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #270

    Een zilveren armband uit Rajastan.

    Un bracelet en argent du Rajasthan.
    No longer available
    Dim. Ø 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #579
    Jean Govaerts

    “Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Vue de Masseller - Grand Luxembourg. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214
    J. H. Schaareman

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.

    Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een lot antieke landmetersbenodigdheden met o.a. verrekijkers meters en meetinstrumenten.

    Un grand nombre de fournitures d'arpentage antiques, y compris des jumelles, des compteurs et des instruments de mesure.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More