#219
Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#547
Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.No longer availableDim. 5 x 20 x 13 cmEstimate: € 160/180 -
#504
Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
#241
Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
#122
Un plateau en cuivre ciselé et ciselé orné de frises fleuries, d'oiseaux et de fruits autour d'un médaillon central.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 35/50 -
#517
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches op fond van powder blue. Gemerkt onderaan.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons en cartouches sur fond bleu poudre. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#408
Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
#62Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
#260
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et d'un rubis central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,54 gEstimate: € 600/700 -
#202
Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#567
#288
Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un lot de cinq pièces de faïence flamande émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 16 - 32 cmEstimate: € 80/120