Other lots by Hummel
Other lots in this auction
-
#2
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#549
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 90 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#758
Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#208
“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500/600 -
#408Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#254Felix Eyskens
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#658
Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#622Baken
“Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.
“Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#21
Lot chromo’s e.d.
Lot de chromos etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#750
Een gefineerd Engels trapmeubeltje met twee deurtjes en uitschuifbare basis, bekleed met kalfsleder. Beschadiging aan het galerijtje bovenaan.
Escalier de bibliothèque en bois de placage, ouvrant à deux petites portes et avec base glissante recouvert de vachette. Petite galerie (dégât).No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100/150 -
#590
“De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.
“La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 35,3 x 30,5 cmEstimate: € 200/300 -
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20/25