Other lots in this auction
-
#405Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#81Elissa Darva
Een handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#342Jaky Lefrançois
Twee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40/560 -
#135
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,86 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,86 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 900/1000 -
#259
“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#284
“Danseres met tamboerijn”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Alfred Stevens.
”Danseuse et tambourin”. Huile sur toile. Attribution à Alfred Stevens à l’arrière.No longer availableDim. 82 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#725
Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#114Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
Herfstlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Paysage automnal”. Techniques mixtes. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#337
Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
Deux petits anges en bois doré.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.
Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 & 45 cmEstimate: € 100/120 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200