#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#113Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180 -
#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220
#430Een serie van zes licht grijze gecanneerde stoelen.
Six chaisses cannées en gris clair.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#528Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#327Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.
Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#737Boompje van halfedelsteen in een cloisonné bloempotje. Chinees werk.
Un petit arbre en pierres semi-précieuses dans une jardinière en cloisonné. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Afrikaanse trommel. Kameroen.
Tambour africain. Cameroun.No longer availableDim. H: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#297Een mechanische decanteerhouder van messing en hout.
#346Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.
#718Een paar compoteschoteltjes van blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt. China, tijdperk Kangxi. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers en porcelaine blanche et bleue. Marque sous la base. Chine, époque Kangxi. Les deux ont un cheveu.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#126Een art nouveau buffet met opzet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenaan étagère, onderaan een centrale deur, vier kleine en een grotere lade in de gordel en legplanken aan de zijkanten.
Un buffet art nouveau, la partie dessus en chêne sculpté formant étagère. Le dessous comprends une porte centrale, quatre petits tiroirs et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. H. 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#239Karel Verelst“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesols". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 150