#32Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van Albert I. Niet gerookt.
A pipe with a pipe clay bowl in the shape of Albert I. Unsmoked.No longer availableOnline onlyDim. L. 19,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#44Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een Afrikaans meisje. Amberkleurige steel met een gedreven metalen aanzet. Barstje in het meerschuimen deel van de steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of an African girl. Amber-colored stem with a driven metal attachment. Crack in the meerschaum part of the handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#50Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een baardige man met muts. Hoornen steel.
A small pipe with fine meerschaum head in the shape of a bearded man with a hat. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 70 / 80 -
#39Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 100 / 125 -
#11Een pijpenkopje genre Jacob in de vorm van een man met lange baard van gevernist pijpaarde.
#60Een korte pijp met een kop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een mannenhoofd.
A short pipe with a head of carved wood in the shape of a man's head.No longer availableOnline onlyDim. L. ³15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#128Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#30Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Ulaan met baard en muts. Korte amberen, afgebeten steel.
A pipe with pipe bowl of sculpted meerschaum in the shape of a Ulaan with beard and cap. Short amber, bitten stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
A polychrome porcelain tobacco jar in the shape of the head of a pipe smoking sailor.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60