Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Matchbox

Vier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”: - K-101 Sherman - K-102 M48-A2. - K-103 Chieftain - K-104 King Tiger In originele, ongeopende verpakkingen.

Quatre miniatures de la série ‘Battle Kings’: - K-101 Sherman - K-102 M48-A2. - K-103 Chieftain - K-104 King Tiger Emballages d’origine, non-ouverts.
SKU: 2708190361.
Category: Speelgoed.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #482
    Athena

    Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.

    Un vase à couvercle en cloisonné sur cuivre jaune, chien Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #263
    16030 Märklin

    “High society paardenkoets, getrokken door twee paarden anno 1908”. Compleet en originele doos.

    ”Coche de la Haute-société, attelé de deux chevaux année 1908”. Complet et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 22 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #206

    Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.

    Une armoire à une porte miroir en acajou style Louis Philippe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 250 x 112 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #51

    Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.

    Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    “Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après Barye.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #256

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.

    Une vitrine à deux portes en acajou, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 190 x 132 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #893

    Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.

    Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #269
    Casa das Balanças

    Een oude messingen weegschaal op houten voet.

    Une ancienne balance en laiton, pied en bois.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #740

    Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.

    Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een speeltafel met gedraaide poten en een draaiend en openklapbaar blad.

    Une table de jeu à pieds tournés et tablette tournante et rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 89 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #473

    Een lot antiek opaalglas, bestaande uit een een olielamp, een vaas met bloemendecor en twee door handen vastgehouden vaasjes.

    Un lot de verre d’opale antique, comprenant une lampe à huile, un vase à décor de fleurs et deux vases tenus par des mains.
    No longer available
    Dim. h: 20 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #667
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Engeland, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à pente en chêne à abattant, le dessous à trois tiroirs et deux portes vitrées au dessus. Angleterre, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 236 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #78
    Capodimonte

    Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein met een voorstelling van een XVIIIe eeuws gezelschap, waaronder een kunstschilder. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un grand groupe en porcelaine polychrome aux dorures, représentant une compagnie du XVIIIème siècle, dont un artiste-peintre. Marque sous la base. Sans défauts.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More