Similar lots by type
-
#482Athena
Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.
Un vase à couvercle en cloisonné sur cuivre jaune, chien Fo sur le couvercle.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 25 / 35 -
#26316030 Märklin
“High society paardenkoets, getrokken door twee paarden anno 1908”. Compleet en originele doos.
”Coche de la Haute-société, attelé de deux chevaux année 1908”. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 22 x 55 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#546
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449
Een art nouveau koffertje, bekleed met gedreven tin en versierd met malachiet.
Un coffret Art Nouveau, revêtement en étain ajouré et décoration de malachite.No longer availableDim. 22 x 27 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#851
Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.
Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#542
Een 19 de eeuws icoon met de opdracht van Maria in de tempel. Links Jozef en Anna, rechts Zacharias.
Icône du XIXe siècle représentant la présentation de Marie dans le temple. A gauche Joseph et Anna, à droite Zacharie.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#45
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met Columbiaanse smaragd van ± 4 ct.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une émeraude colombienne de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 650 / 750 -
#99Emile BulckePeriod: 1875-1963
“Bloemenvaas met asters.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs et asters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156
Een gefineerde en ingelegde violontafel in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad.
Une table violon en bois de placage et incrustations, style Louis XV et tablette en marbre.No longer availableDim. 105 x 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#204
“De kruisiging van Petrus”. Olieverf op koper. Antwerpse school, XVIIe eeuw.
”La crucification de Saint Pierre”. Huile sur cuivre. Ecole anversoise. XVIIème siècle.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#863
Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Une série de quatre assiettes et un couple en porcelaine à décors peint à la main et bords dorés. Un avec éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#602Schepens
“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719
Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.
Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540
Een paar groen lederen relaxfauteuils.
Une paire de fauteuils relax en cuir vert.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120