Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier Oosterse afbeeldingen waarvan een medische plaat, twee kleine thangka’s en een gebedsprent met Chinese lettertekens in de vorm van het lichaam van een Bodhisatva.

Vier Oosterse afbeeldingen waarvan een medische plaat, twee kleine thangka’s en een gebedsprent met Chinese lettertekens in de vorm van het lichaam van een Bodhisatva.

Quatre représentations orientales dont une planche médicale, deux petits tanka et une planche de prière chinoise en forme du corps d’un Bodhisatva.
SKU: 2504170702.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #702
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #727

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.

    Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #335

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #60

    Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.

    Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #340
    Michael Kors

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #809
    Charles Demets

    Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.

    Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #380
    Euroconsumers

    Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.

    Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.
    No longer available
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #810

    Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.

    Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.
    No longer available
    Dim. 13,61 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #360
    Michael Kors

    Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #500

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 181 cm
  • #515

    Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.

    Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.
    No longer available
  • #5

    Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.

    Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #375
    Guess

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.

    Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #85
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.

    Rollerpen en noir et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #385
    Gino Milano

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.

    Une montre pour homme. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #55
    Dialogue

    Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.

    Stylo en argent à la pointe d’iridium.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #50
    Mont Blanc Meisterstück

    Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.

    Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #390
    Mercedes-Benz collection

    Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #565

    Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.

    Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 235,34 g
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #533

    “Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.

    “Chevalier”. Une statue en faïence glaçurée. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747

    Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.

    Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #164
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.

    “Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée à gauche en dessous.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434

    Een paar fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met blauwe bekleding.

    Deux fauteuils cabriolets de style Louis XV en bois patiné blanc et revêtement bleu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #2

    Een lot van zes stuks etsen e.a.

    Six gravures aux vues de villes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.

    Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #599
    Rares Pantea
    Period: °1957

    “Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Ai casei”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #359
    Roger Hebbelinck

    “Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 & 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een blauwe kristallen lampenvoet en een vaas met klein letsel in de rand van kristal.

    Pied de lampe et vase en cristal bleu. Vase au petit éclat.
    No longer available
    Dim. h 30 & h 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #495
    Gallet, Maroussia en Orientale

    Twee verschillende geparfumeerde waters en een eau de parfum telkens van 100 ml.

    Trois flacons d’eau de parfum de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #684
    Joan Delamare Atanasiu
    Period: 1955-2015

    Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.

    Six églomisés divers des années 90.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More