#328
Drie boeken, waarbij twee mbt tot de expo in 1958 en één in 1930.
#440
Een 18 K witgouden geweven armband bezet met fantasiestenen.
#463Goldan Talast
Een mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.
#682Wiskemann, Bruxelles
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#343
Un seau à champagne en métal argenté avec anses plaquées or.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#482Paul Van Dessel
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
#127
#570
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille princesse et de diamants fantaisie d'un poids combiné de +- 1,42 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#492
“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
#699
Een astrologische telescoop met verschillende lenzen.
#300Tissot
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsarmband.
#597La Collegiale, St.-Paul-de-Vence
Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Bol en faïence émaillée multicolore en forme de feuille.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 40 / 50