Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.
Online only
Dim. h: 10 - 17 cm
SKU: 1006170081.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een asbak en een schaaltje van brons, de eerste versierd met een zeevogel, de andere in de vorm van een jongetje met een hondje.

    Cendrier et plat en bronze, le premier décoré d’un oiseau de mer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #167

    Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.

    Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #80

    Een lot diertjes van brons, bestaande uit een deurklopper in de vorm van een leeuwenkop, een kandelaar in de vorm van een aapje, twee pegasi, een everzwijntje en een kaarsendover met een haan.

    Un lot d’animaux en bronze comprenant un heurtoir en forme de tête de lion, un candélabre en forme de singe, deux pégases, un sanglier et un éteignoir au coq.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #72

    Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.

    Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #77

    Twee verguld bronzen vide-poches, waarbij één versierd met druivenranken en de andere met een voorstelling van een vissersvrouw. Begin XXe eeuw.

    Deux vide poche en bronze doré dont un décoré de vignes et l’autre représentant la femme d’un pêcheur. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 33 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #83

    Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.

    Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 12 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 50 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #91

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een hoefsmid aan zijn aambeeld.

    Pied de lampe en porcelaine polychrome représentant un forgeron et son enclume.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #74

    Drie verschillende asbakken van verguld brons.

    Trois différents cendriers en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 14 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #78

    Drie verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een zwaan, een vogel en een kattenkop.

    Trois cendriers en bronze à décors en relief, d’un cygne, d’un oiseau et d’une tête de chat.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 - 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #42

    “Moeder met kind” & “Roeiers”. Twee gestileerde beeldjes, waarbij het eerste van brons en het andere van een zilvergepatineerde koperlegering.

    “Mère et enfant” et “Rameurs”. Deux statuettes stylisées dont un en bronze, l’autre en cuivre à patine argent.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & l: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #151

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #150

    Een olielamp van koper en zamak, onderaan versierd met druivenranken. Gemonteerd op elektricitieit. We voegen een tinnen kandelaar aan toe, versierd met florale motieven en met vier kristallen pendeloques.

    Lampe à huile en cuivre et régule, le bas décoré de vignes, montée à l’éléctricité. Nous ajoutons un candélabre en étain décoré de fleurs et à quatre pendeloques en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #147

    “Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.

    “Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.

    Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #71

    Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.

    Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #44

    Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.

    Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm (zonder kap)
    Estimate: € 50 / 60
  • #161

    Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.

    Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 36 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #82

    Vier verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een voetballer, een pijproker, een stoomlijner en de Menenpoort te Ieper.

    Quatre cendriers en bronze à décor en relief d’un joueur de foot, un fumeur de pipe, un paquebot et la porte de Menin à Ypres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #45

    Vier kleine vaasjes van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Quatre petits vases en faïence de Gouda. Marque sous les bases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #104

    Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.

    Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #112

    “Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.

    “Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #2

    Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.

    Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #189
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.

    Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #64

    Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.

    Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 22 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #175

    “Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.

    “Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.
    No longer available
    Online only
  • #132

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.

    Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h:20 - 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...

    Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #46

    Drie armbanden van verschillende mineralen.

    Trois bracelets en pierre dure.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #12

    Een mokkaserviesje met meerkleurig en verguld rozendecor, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje en zes kopjes met onderbordjes. Niet gemerkt.

    Service à moka à décor de roses polychrome et doré comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait et six tasses aux soucoupes. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More