Similar lots by type
-
#43
“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#161
Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20/25 -
#42
“Moeder met kind” & “Roeiers”. Twee gestileerde beeldjes, waarbij het eerste van brons en het andere van een zilvergepatineerde koperlegering.
“Mère et enfant” et “Rameurs”. Deux statuettes stylisées dont un en bronze, l’autre en cuivre à patine argent.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & l: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#83
Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.
Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#76
Een asbak en een schaaltje van brons, de eerste versierd met een zeevogel, de andere in de vorm van een jongetje met een hondje.
Cendrier et plat en bronze, le premier décoré d’un oiseau de mer.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 11 cmEstimate: € 15/20 -
#147
“Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.
“Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#151
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#44
Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.
Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm (zonder kap)Estimate: € 50/60 -
#150
Een olielamp van koper en zamak, onderaan versierd met druivenranken. Gemonteerd op elektricitieit. We voegen een tinnen kandelaar aan toe, versierd met florale motieven en met vier kristallen pendeloques.
Lampe à huile en cuivre et régule, le bas décoré de vignes, montée à l’éléctricité. Nous ajoutons un candélabre en étain décoré de fleurs et à quatre pendeloques en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 48 & 31 cmEstimate: € 35/50 -
#72
Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.
Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#77
Twee verguld bronzen vide-poches, waarbij één versierd met druivenranken en de andere met een voorstelling van een vissersvrouw. Begin XXe eeuw.
Deux vide poche en bronze doré dont un décoré de vignes et l’autre représentant la femme d’un pêcheur. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 17 cmEstimate: € 25/40 -
#80
Een lot diertjes van brons, bestaande uit een deurklopper in de vorm van een leeuwenkop, een kandelaar in de vorm van een aapje, twee pegasi, een everzwijntje en een kaarsendover met een haan.
Un lot d’animaux en bronze comprenant un heurtoir en forme de tête de lion, un candélabre en forme de singe, deux pégases, un sanglier et un éteignoir au coq.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Estimate: € 30/50 -
#82
Vier verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een voetballer, een pijproker, een stoomlijner en de Menenpoort te Ieper.
Quatre cendriers en bronze à décor en relief d’un joueur de foot, un fumeur de pipe, un paquebot et la porte de Menin à Ypres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#109
Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35/60 -
#74
Drie verschillende asbakken van verguld brons.
Trois différents cendriers en bronze doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 10 - 14 cmEstimate: € 15/20 -
#78
Drie verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een zwaan, een vogel en een kattenkop.
Trois cendriers en bronze à décors en relief, d’un cygne, d’un oiseau et d’une tête de chat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 17 cmEstimate: € 15/25 -
#99
Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50 -
#167
Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.
Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/35 -
#111
“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 55 cmEstimate: € 40/50 -
#91
Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een hoefsmid aan zijn aambeeld.
Pied de lampe en porcelaine polychrome représentant un forgeron et son enclume.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#53
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.
Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#87
“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20/25 -
#179
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#59
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#1
Een lot Booms glas, bestaande uit een grote vaas, een bol karafje en een parfumflesje van zwart glas en een driedelig toiletstelletje met handgeschilderde plantendecors.
Lot de verre de Boom comprenant un grand vase, une carafe pansue et un flacon à parfum en verre noir et une garniture de toilet trois pièces aux décors de plantes peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 30/40 -
#4
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Estimate: € 30/40 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#57
Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10/15 -
#115
Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#186E. Boex
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1917.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/120 -
#127
Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30/50