#366Een paar Engelse notenhouten stoelen.
#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
#465Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamanten een lichtblauwe kleursteen van ± 4 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et une pierre de couleur bleue claire de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 150 / 200 -
#225Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine briljantjes.
#163“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#73Een jachthond van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel.
#638Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met capucine decor, de ene met famille rose bloemen versierd, de andere in blauw en wit. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Het famille rose kopje met een haarlijn, het blauw-witte schoteltje met wat craquelé.
Deux tasses et deux soucoupes à décor capucine, l’une à décor de fleurs famille rose, l’autre bleue et blanche. Travail chinois du XVIIIe siècle. La tasse famille rose au cheveu, la soucoupe bleue et blanche avec quelques craquelures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#485Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 150 / 200