Similar lots by type
-
#225
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#187
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000/3500 -
#543
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#135
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#483
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#573
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#507
“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350/500 -
#666
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#568
Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100/140 -
#533
Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#145
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#125
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#165
“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800/1400 -
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#266
Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200 -
#217
Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.
Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.No longer availableDim. h: 61 & 57 cmEstimate: € 150/200 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#553
Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/300 -
#477
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#636
Een paar gebeeldhouwde Afrikaans hardhouten stoelen.
Une paire de chaises en bois dur africain sculpté.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 100/120 -
#567
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#71Floreat Alpaka
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/100 -
#449Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#263
Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.No longer availableDim. h: 8 cm - 0,5 cmEstimate: € 50/60 -
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300/400 -
#645
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel, een kristallen coupe met verzilverde rand en een hoge milieu-de-table met glazen recipiënt
Lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé de quatre pièces, d'une coupe en cristal avec pourtour argenté et d'une haute dé-table écologique avec récipient en verreNo longer availableDim. h: 25 cm - 8 cmEstimate: € 50/70 -
#49
“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#95
Een antieke gebeeldhouwde kofferbank en twee bijpassende armstoelen, versierd met gevleugelde leeuwen in de armleuningen en een engelenkopje in de rug. Met rood fluwelen rugkussens.
Un banc-coffre sculpté antique et deux fauteuils assortis, décorés de lions ailés dans les accoudoirs et d'une tête d'ange dans le dossier. Avec coussins de dossier en velours rouge.No longer availableDim. 123 x 140 x 160 cmEstimate: € 120/200 -
#644Monory
Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Deux lithographies modernes. Signées à l'extérieur de la plaque. Non encadrées.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 50/80 -
#17Van Engelen, Lier
Een verzilverd metalen trompet.
Une trompette en métal argenté.No longer availableDim. l: 51 cmEstimate: € 70/80 -
#185
Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 200/300 -
#577
Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100/120